Προσωπικό 2023-2024

Διευθυντής: Δημήτρης Στεφανής

Ο κ. Στεφανής σπούδασε Βιολογία στο Πανεπιστήμιο της Πάτρας. Οι μεταπτυχιακές του σπουδές είναι στη διδακτική των φυσικών επιστημών στο Πανεπιστήμιο Αθηνών ΕΚΠΑ. Μιλάει Αγγλικά και Γαλλικά. Ζει στην Νίκαια.

Υποδιευθυντής: Μιχάλης Σακελλαρίου

Ο κ. Σακελλαρίου ολοκλήρωσε τις σπουδές του στη Φιλοσοφική Σχολή του ΑΠΘ, εργάστηκε στον ιδιωτικό τομέα και από το 1995 υπηρετεί τη δημόσια εκπαίδευση. Είναι επιμορφωτής στο ΕΚΔΔΑ και ζει στον Κορυδαλλό.

Βίκυ Καραντώνη : Φιλόλογος

Βιργινία Ζουριδάκη: Μαθηματικός

Η κυρία Ζουριδάκη σπούδασε Μαθηματικά στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ). Εργάζεται στη δημόσια εκπαίδευση εδώ και 24 χρόνια.
Μιλάει Γαλλικά. Ζει στην Αθήνα.

Βασιλική Θεοδωροπούλου: Μαθηματικός
Η κυρία Θεοδωροπούλου σπούδασε Μαθηματικά στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο
Αθηνών (ΕΚΠΑ). Οι μεταπτυχιακές σπουδές της είναι στη Στατιστική και Επιχειρησιακή Έρευνα στο ΕΚΠΑ και στην Ειδική Αγωγή στο Τμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία.
Μιλάει Αγγλικά και Ισπανικά. Ζει στη Νίκαια.

Προσωπικό 2022-2023

Διευθύντρια: Μαρία Γεωργουδή